EuroRent Wypożyczalnia samochodów

"Zawsze z Tobą"

FAQ

Najłatwiej jest wynająć samochód poprzez internetowy formularz rezerwacji na stronie euro-rent.pl, telefonicznie, przez e-mail, oraz osobiście w siedzibie Euro-Rent.
Aby wynająć samochód konieczne jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem, drugi dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport . Aby wynająć samochód do celów firmowych potrzebne są następujące dokumenty: odpis z KRS / zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, REGON, NIP.
Samochód może wynająć każda osoba mająca nie mniej niż 21 lat, posiadająca ważne prawo jazdy uprawniające do kierowania samochodem na terytorium UE, nie krócej niż 3 lata.
Stawki wynajmu można sprawdzić na stronie euro-rent.pl w zakładce Cennik.
Standardowo Klient odbiera samochód z siedziby naszej firmy. Można również zamówić usługę podstawienia pojazdu we wskazane przez państwa miejsce.
Wypożyczalnia jest otwarta od 7-18 od poniedziałku do piątku w soboty od 8-14. Usługi świadczymy również w poza godzinami otwarcia – 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.
Tak. Można wyjechać naszym samochodem do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz niektórych, nie będących członkami UE , jednak każdorazowo należy zgłosić ten fakt do Euro-Rent.
Tak, może, konieczne jest zgłoszenie tego faktu w momencie wynajmu samochodu.
Podstawiony samochód ma pełny zbiornik paliwa i należy zwrócić z takim samym stanem paliwa.
W przypadku jakiejkolwiek awarii, unieruchomienia samochodu, kolizji drogowej i innych zdarzeń związanych z wynajętym autem, prosimy o bezzwłoczny kontakt z Euro-Rent.
Wszystkie auta w Euro-Rent posiadają ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz Assistance 24h.
Tak, mamy w ofercie nawigacje GPS oraz foteliki dla dzieci.
Jeśli mają Państwo do nas pytania, prosimy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (71) 342 25 25, 694 399 888, 604 545 200