Agent PZU - Aleksandra Tront
Zadzwoń i spytaj o ofertę
 
Skontaktuj się
z naszym Agentem

Agencja PZU
Ul. Kilińskiego 25F
59-300 Lubin
nr. tel 533-888-030
agencja@pzulubin.pl
 
Zniżki i rabaty
OC i AC - PZU Auto Pomoc Komfort GRATIS
Oszczędność nawet do 30% przy wyborze ubezpieczenia w pakiecie.
Ubezpiecz siebie i swój majątek!
Kontakt

Umów sie na bezpłatną wycenę.
Dojazd do klienta gratis!!!

umów

Autocasco (AC)

Ubezpieczeniem objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm. Z ubezpieczenia mogą skorzystać klienci indywidualni oraz mali lub średni przedsiębiorcy, którzy posiadają mniej niż 20 pojazdów.

Gwarancją w AC jest:

AC zapewnia wypłatę odszkodowania, gdy dojdzie do uszkodzenia lub zniszczenia samochodu w wyniku, np.:

Ubezpieczenie AC obejmuje:

Ubezpieczenie AC chroniące od wszystkich ryzyk- all risks – polisa obejmuje uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm.

Oferujemy różne warianty o opcje ubezpieczeniowe:

PZU Auto Non Stop To usługa dla kierowców ceniących obsługę serwisową w przypadku szkody AC:

AC Serwisowe - w odszkodowaniu uwzględnione zostaną wyłącznie oryginalne częci zamienne; to wariant polecany szczególnie właścicielom pojazdów przywiązanych do marki i jakości gwarantowanej przez producenta, lub korzystających przede wszystkim z autoryzowanej sieci serwisowej,

AC Opymalne - w odszkodowaniu uwzględnione zostaną części o sprawdzonej jakości, dostępne także poza siecią autoryzowanych warsztatów lub dystrybutorów; wariant ten nie wyklucza możliwości zastosowania części oryginalnych, jeżeli inne nie są dostępne; to wariant zapewniający wysokś jakość w optymalnej cenie.

PZU Auto Non Stop - to usługa dla kierowców ceniących obsługę serwisową w przypadku szkody AC tj. odebranie uszkodzonego pojazdu od ubezpieczonego, zorganizowanie jego naprawy w warsztacie Sieci Naprawczej PZU, pojazd zastępczy na cały czas naprawy pojazdu.

Pakiet STAŁA WARTOŚĆ POJAZU i nieredukcyjna suma ubezpieczenia opcja stałej sumy ubezpieczenia zapewnia stałą wartość pojazdu w trakcie trwania umowy - tzn. wartość pojazdu nie zmniejsza się wraz ze spadkiem jego wartości rynkowej. Opcja ta jest szczególnie atrakcyjna dla właścicieli w miarę nowych pojazdów, ale nie ma ograniczeń - można ją wykupić do każdego samochodu. Stała suma ubezpieczenia dotyczy szkód całkowitych i utraty pojazdu. Uzupełnieniem jest nieredukcyjna suma ubezpieczenia, która znajdzie zastosowanie w przypadku szkód częściowych. Pozwala zachować tą samą sumę ubezpieczenia pomimo wypłaty odszkodowania. W razie kolejnej szkody ubezpieczony ma zapewnione pełne odszkodowanie i suma ubezpieczenia jest wciąż w pełnej wysokości, pomimo wcześniejszych wypłat odszkodowań. Nie ma też konieczności doubezpieczenia pojazdu po szkodzie, które - zwłaszcza w przypadku dużej wypłaty może być kosztowne.

PZU AutoSzybaubezpieczenie zapewnia organizację naprawy lub wymiany szyby w samochodzie i pokrycie związanych z tym kosztów:

Zaletą ubezpieczenia jest to, że organizacją naprawy lub wymiany szyby oraz pokryciem kosztów zajmuje się PZU – na telefon i bezgotówkowo.

UBEZPIECZENIE BAGAŻU– obejmuje szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie bagażu przewożonego lub pozostawionego w ubezpieczonym pojeździe lub w bagażniku zewnętrznym, zamontowanym na tym pojeździe, pod warunkiem, że miała miejsce szkoda z ubezpieczenia AC. Za bagaż uważa się rzeczy osobiste przewożone pojazdem ubezpieczonym w zakresie AC lub pozostawione w tym pojeździe, w tym przenośny sprzęt elektroniczny. Ubezpieczone są także przedmioty nie należące do posiadacza pojazdu, np. wypożyczone narty, wynajęty na czas wakacji sprzęt turystyczny.

 
Komunikacyjne Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie firmy Ubezpieczenie podróży NNW Ubezpieczenie rolne Kontakt
© Aleksandra Tront - Agent PZU