Agent PZU - Aleksandra Tront
Zadzwoń i spytaj o ofertę
 
Skontaktuj się
z naszym Agentem

Agencja PZU
Ul. Kilińskiego 25F
59-300 Lubin
nr. tel 533-888-030
agencja@pzulubin.pl
 
Zniżki i rabaty
OC i AC - PZU Auto Pomoc Komfort GRATIS
Oszczędność nawet do 30% przy wyborze ubezpieczenia w pakiecie.
Ubezpiecz siebie i swój majątek!
Kontakt

Umów sie na bezpłatną wycenę.
Dojazd do klienta gratis!!!

umów

Wojażer – PZU Pomoc w Podróży

Niezależnie, czy planujesz wypoczynek czy podróż związaną z pracą, potrzebna Ci będzie ochrona przed skutkami nieprzyjemnych zdarzeń, które mogą Cię spotkać. Ubezpieczenia podróżne PZU WOJAŻER pozwolą Ci spokojnie zwiedzać świat, Polskę lub pracować zawodowo za granicą.

Jest to nowoczesne i kompleksowe ubezpieczenie, które zapewnia poczucie bezpieczeństwa niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Oferowane przez nas ubezpieczenie w podróży sprawi, że nie zaskoczy Cię żaden nieprzychylny bieg wydarzeń, gdyż w każdym miejscu możesz liczyć na odpowiednią opiekę. To idealne ubezpieczenie zarówno na letnie wakacje, na narty, jak i na wyjazdy służbowe.

Szeroka pomoc wynikająca z umowy ubezpieczenia Wojażer oferowana jest przez PZU za pośrednictwem Centrum Alarmowego. W momencie zgłoszenia przez ubezpieczonego, bądź inną osobę w jego imieniu, zachorowania lub wypadku, Centrum Alarmowe przejmuje na siebie całą organizację udzielenia pomocy ubezpieczonemu.

Podstawowy zakres ubezpieczenia Wojażer - PZU Pomoc w Podróży obejmuje:

Ubezpieczenie kosztów leczenia, zapewnia ochroną w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku zaistniałych podczas podróży, w okresie ubezpieczenia. Zakresem obejmuje organizację pomocy medycznej wymaganej stanem zdrowia oraz pokrycie jej kosztów.

Umowa ubezpieczenia może być zawarta na okres od jednego dnia do jednego roku.

Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie?

Polaków zamieszkałych w Polsce udających się w podróż po Polsce w ramach zorganizowanego wypoczynku,

Polaków zamieszkałych w Polsce i cudzoziemców przebywających w Polsce na podstawie zezwolenia na pobyt – wyjeżdżających za granicę odpocząć, uczyć się lub pracować,

Polaków zamieszkałych na stałe za granicą i cudzoziemców – przyjeżdżających do Polski na wypoczynek lub w celu podjęcia nauki lub do pracy.

Umowa może być zawarta jako:

Charakterystyka ubezpieczenia Wojażer PZU Pomoc w Podróży

Ubezpieczenie assistance Pakiet Podstawowy zapewnia organizację i pokrycie kosztów usług assistance, a w szczególności:

Pakiet Podstawowy usług assistance można rozszerzyć, w zależności od potrzeb ubezpieczonego, między innymi o następujące usługi:

Przez pomoc medyczną rozumiemy:

Sumą ubezpieczenia kosztów leczenia ustala ubezpieczający w uzgodnieniu z PZU SA i w zależności od przyjętego zakresu terytorialnego ochrony ubezpieczeniowej wynosi ona:

Warunki ubezpieczenia określają limity kosztów na leczenie stomatologiczne, leczenie związane z ciążą i porodem oraz na naprawę lub zakup protez oraz środków pomocniczych.

Za opłatą dodatkowej składki ubezpieczenie Wojażer PZU Pomoc w Podróży może być rozszerzone o ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie rezygnacji z uczestnictwa w zorganizowanym wypoczynku. Ochronę ubezpieczeniową można również objąć:

 
Komunikacyjne Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie firmy Ubezpieczenie podróży NNW Ubezpieczenie rolne Kontakt
© Aleksandra Tront - Agent PZU