Agent PZU - Aleksandra Tront
Zadzwoń i spytaj o ofertę
 
Skontaktuj się
z naszym Agentem

Agencja PZU
Ul. Kilińskiego 25F
59-300 Lubin
nr. tel 533-888-030
agencja@pzulubin.pl
 
Zniżki i rabaty
OC i AC - PZU Auto Pomoc Komfort GRATIS
Oszczędność nawet do 30% przy wyborze ubezpieczenia w pakiecie.
Ubezpiecz siebie i swój majątek!
Kontakt

Umów sie na bezpłatną wycenę.
Dojazd do klienta gratis!!!

umów

Rodzinne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenia osobiste

NNW Indywidualne i Rodzinne

Chcesz chronić najbliższych przed niebezpieczeństwami, ale nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. Dotkliwe skutki wypadków pomoże załagodzić rodzinna wersja ubezpieczenia NNW. W PZU otrzymasz bardzo korzystne warunki dl rodziców z dziećmi pozostającymi na ich utrzymaniu.

Jest to ubezpieczenie dla każdego, kto:

PZU przejmuje odpowiedzialność za skutki zdarzeń objętych umową ubezpieczenia, niezależnie od miejsca i chwili ich zajęcia, pod warunkiem, że nastąpiły w okresie ochrony ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie działa przez całą dobę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i za granicą.

Ubezpieczenie zapewnia:

Zaletą ubezpieczenia jest możliwość dostosowania umowy pod względem czasu ochrony, zakresu ochrony, wysokości sumy ubezpieczenia i świadczeń dodatkowych do konkretnych potrzeb ubezpieczonych osób i możliwości finansowych ubezpieczającego.

Charakterystyka ubezpieczenia:

Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz następstwa obrażeń ciała, których zaistnienie spowodowane zostało atakiem epilepsji albo omdleniem o nieustalonej przyczynie, polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia, powodujące uszczerbek na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonego. Umowa ubezpieczenia może obejmować następujące świadczenia podstawowe:

Dla osób w wieku do 30 lat ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za następstwa zawału serca i krwotoku śródczaszkowego bez opłaty dodatkowej składki.

 
Komunikacyjne Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie firmy Ubezpieczenie podróży NNW Ubezpieczenie rolne Kontakt
© Aleksandra Tront - Agent PZU