Agent PZU - Aleksandra Tront
Zadzwoń i spytaj o ofertę
 
Skontaktuj się
z naszym Agentem

Agencja PZU
Ul. Kilińskiego 25F
59-300 Lubin
nr. tel 533-888-030
agencja@pzulubin.pl
 
Zniżki i rabaty
OC i AC - PZU Auto Pomoc Komfort GRATIS
Oszczędność nawet do 30% przy wyborze ubezpieczenia w pakiecie.
Ubezpiecz siebie i swój majątek!
Kontakt

Umów sie na bezpłatną wycenę.
Dojazd do klienta gratis!!!

umów

CHROŃ SWÓJ DOM I MAJĄTEK!

PZU DOM PLUS

Rozejrzyj się dookoła – urządzenie domu kosztowało Cię zapewne wiele pracy i wyrzeczeń.

Sprawdź, co można ubezpieczyć w kategorii MIENIE.

Zabezpiecz swój majątek, skorzystaj z ubezpieczenia PZU DOM PLUS, które w trudnej sytuacji zapewni Ci dostęp do środków, stanowiących realną pomoc.

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób fizycznych, które są właścicielami lokali mieszkalnych lub budynków mieszkalnych, bądź są ich posiadaczami np. na podstawie umowy najmu.

PZU DOM Plus to pakiet ubezpieczeń gwarantujący kompleksową ochroną mienia, rodziny (w zakresie ubezpieczenia OC w życiu prywatnym i NNW) oraz zapewniający pomoc w sytuacjach awaryjnych w domu (PZU Pomoc w domu). Wielowariantowość ubezpieczenia pozwala skroić ubezpieczenie na miarę nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb.

PZU DOM Plus gwarantuje:

MIENIE

Chcesz mieć poczucie, że pomyślałeś o wszystkim?

Sam wiesz, które rzeczy stanowią dla Ciebie największą wartość, dlatego możesz kształtować zakres i dobierać przedmioty ubezpieczenia – w zależności od potrzeb.

W ubezpieczeniu ruchomości domowych lub stałych elementów masz do wyboru jeden z dwóch wariantów: standardowy lub elastyczny.

Jeśli oczekujesz kompleksowej ochrony za przystępną cenę, wybierz wariant standardowy. PZU zapewni Tobie i Twoim bliskim ochronę w przypadku zniszczenia lub utraty mienia na skutek m.in. zdarzeń losowych, dewastacji, kradzieży z włamaniem.

Wariant elastyczny przeznaczony jest dla osób wymagających, świadomych wartości swojego majątku i wybierających zakres ochrony ubezpieczeniowej dopasowany do indywidualnych potrzeb – Ty decydujesz, w końcu sam wiesz najlepiej, co chcesz ubezpieczyć i od jakich zdarzeń, np.:

Ubezpieczenie ruchomości domowych lub stałych elementów w wartości nowej lub rzeczywistej.

Jeśli chcesz mieć gwarancję odtworzenia mienia bez względu na jego zużycie techniczne – wybierz ubezpieczenie w wartości nowej.

Jeśli ubezpieczane mienie nie jest najnowsze, a Tobie zależy na niskiej cenie - wybierz ubezpieczenie w wartości rzeczywistej.

Rozejrzyj się dookoła – urządzenie domu kosztowało Cię zapewne wiele pracy i wyrzeczeń. Sprawdź, co można ubezpieczyć w kategorii MIENIE:

PZU POMOC W DOMU

Awaria w domu jest zawsze dużym zaskoczeniem.

Nie trać głowy – pomoc jest tuż, tuż. W ramach usługi PZU Pomoc w Domu – możesz liczyć na interwencję specjalistów ( ślusarza, hydraulika, szklarza, elektryka i innych) oraz na świadczenia, które pomogą CI się zorganizować w sytuacji kryzysowej.

Przyjdziemy Ci z pomocą – zreperujemy zamek w drzwiach, naprawimy uszkodzoną rurę, zorganizujemy i pokryjemy koszty hotelu na czas remontu mieszkania po zaistniałej szkodzie. Jeśli posiadasz ubezpieczenie PZU DOM Plus, otrzymasz ubezpieczenie PZU Pomoc w Domu w wariancie Komfort bez opłacenia dodatkowej składki. Możesz również dokupić dodatkową ochronę w wariancie Super lub Super Plus w atrakcyjnej cenie.

NNW

Czy można się przygotować na nieszczęśliwy wypadek?

Nie. Z ubezpieczeniem NNW można jednak zapewnić sobie i swoim bliskim środki pieniężne, które pomogą sfinansować koszty leczenia oraz częściowo zrekompensować utracone zdrowie lub życie.

OC W ŻYCIU PRYWATNYM

Nie chcesz pokrywać z własnej kieszeni kosztów szkód wyrządzonych przez Ciebie i Twoich bliskich?

Zalałeś sąsiada z dołu, Twoje dziecko wybiło szybę w samochodzie, który zaparkował obok, zona zrzuciła doniczkę z balkonu podczas mysia okien. Nie martw się, z polisą PZU poprawimy Twoje relacje z sąsiadami i pokryjemy wszystkie koszty ich ewentualnych roszczeń.

 
Komunikacyjne Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie firmy Ubezpieczenie podróży NNW Ubezpieczenie rolne Kontakt
© Aleksandra Tront - Agent PZU