Agent PZU - Aleksandra Tront
Zadzwoń i spytaj o ofertę
 
Skontaktuj się
z naszym Agentem

Agencja PZU
Ul. Kilińskiego 25F
59-300 Lubin
nr. tel 533-888-030
agencja@pzulubin.pl
 
Zniżki i rabaty
OC i AC - PZU Auto Pomoc Komfort GRATIS
Oszczędność nawet do 30% przy wyborze ubezpieczenia w pakiecie.
Ubezpiecz siebie i swój majątek!
Kontakt

Umów sie na bezpłatną wycenę.
Dojazd do klienta gratis!!!

umów

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych PZU to nowoczesne produkty ubezpieczeniowe przygotowane z myślą o różnych sytuacjach na drodze, w pobliżu domu i w podróży, na wypadek zdarzeń, których będziesz uczestnikiem lub które spowodujesz. Przygotuj się do drogi, ubezpiecz się z nami i jedź spokojniejszy, wiedząc że jesteś w dobrych rękach.
Twój dom - miejsce, do którego chętnie wracasz, schronienie, w nim czujesz się bezpiecznie. Miej jednak świadomość, że w życiu może zaistnieć wiele nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą zakłócić spokój domowego ogniska. Powódź, zalanie, ogień, włamanie – w takich sytuacjach warto mieć polisę, która pomoże Ci odzyskać utracone lub zniszczone mienie.
Każda firma, w tym również Twoja, narażona jest na nieoczekiwane szkody, spowodowane przez pożar, kradzież, awaria maszyn, czy też żywioły naturalne, itp. Ubezpieczenie na firmę z PZU daje ci szansę uchronić się przed przykrymi konsekwencjami tych i wielu innych nieprzewidywalnych zdarzeń. Nasz agent doradzi Ci jak uniknąć znacznych strat i szybko powrócić do normalnego trybu działalności, jaki prowadziłeś przed wystąpieniem szkody.
Dzięki tej polisie ubezpieczeniowej będziesz w pełni mógł cieszyć się podróżą, bez potrzeby martwienia się o zagubiony bagaż, chorobę, wypadek, czy też inne nieprzewidziane okoliczności, gdyż tym w razie potrzeby zajmie się twoje ubezpieczenie. Nieprzyjemnych przygód w podróży czasami nie da się uniknąć. Warto, więc zapewnić sobie wszechstronną ochronę, zagwarantować zwrot ewentualnych kosztów leczenia i zadbać o bezpieczny przejazd.
Polisa ta jest wygodną formą ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla wszystkich członków rodziny. Wypłacone świadczenia stanowią dla poszkodowanego finansowe wsparcie w nieszczęciu, jakie go dotkneło. Ponadto wsparcie w trudnych chwilach daje szeroki wachlarz usług assistance. Oferta ta jest kierowana do osób fizycznych, obywateli polskiehc i cudzoziemców, bez względu na wiek i rodzaj wykonywanej pracy.
Polisą można objąć ochronę upraw, zwierzęta gospodarskie, sprzęt mechaniczny i zabudowania. Ubezpieczenia rolne pozwalają zawsze wyjść obronną ręką nawet z trudnych sytuacji życiowych. Bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym jest bardzo ważne dla wszystkich rolników, bez względu na rodzaj uprawy czy hodowli.
 
Komunikacyjne Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie firmy Ubezpieczenie podróży NNW Ubezpieczenie rolne Kontakt
© Aleksandra Tront - Agent PZU