Agencja PZU Wrocław
Zadzwoń i spytaj o ofertę
 
Skontaktuj się
z naszym Agentem
tel. 519 450 490
email: agencja@pzu-pzu.pl
biuro:pl. Solidarności 1 pok. 236
ul. Słubicka 18 budynek TGG
Wrocław
Aktualne zniżki
Rabaty nawet do 30%
Zadzwoń 519 450 490
Bezpłatna wycena i dojazd do klienta.
Kontakt

Umów się na bezpłatną wycenę.

umów

PZU UBEZPIECZENIA ROLNE

Bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym jest bardzo ważne dla wszystkich rolników, bez względu na rodzaj uprawy czy hodowli. Ubezpieczenia rolne pozwalają zawsze wyjść obronną ręką nawet z trudnych sytuacji życiowych. Polisą można objąć ochronę upraw, zwierzęta gospodarskie, sprzęt mechaniczny i zabudowania.

rolnictwo

Korzyści

Ubezpieczenie upraw stwarza rolnikom kilka możliwości zabezpieczenia swojej produkcji. Każdy ma możliwość wyboru wariantu ubezpieczenia i tym samym dopasowania jego zakresu do swoich indywidualnych potrzeb.

Oprócz ubezpieczenia produkcji roślinnej od klęsk losowych (przymrozków czy huraganów), powodujących czasami znaczne straty w plonach, rolnicy mogą także ubezpieczyć nakłady poniesione na uprawę roślin. Zaletą oferowanego przez PZU ubezpieczenia jest szeroki zakres ochrony.  Korzystnym dla rolników rozwiązaniem są ubezpieczenia zbiorowe i ubezpieczenia zawierane przez jednostki kontraktujące ich plony.

Zakres i przedmiot ubezpieczenia

W ramach polisy można ubezpieczyć:

Proponujemy do wyboru trzy formy ubezpieczenia upraw (plonów):

Ponadto producentom lub dystrybutorom środków produkcji do uprawy roślin dajemy możliwość ubezpieczenia nakładów poniesionych na produkcję upraw. Umożliwiamy również ubezpieczenie upraw w szklarniach i namiotach foliowych od zdarzeń losowych oraz wymarznięcia upraw w wyniku uszkodzenia szklarni na skutek w/w zdarzeń losowych bądź przerw w dopływie ciepła.

 
Samochód     Dom     Firma     Podróże     Emerytura     Życie i zdrowie    Ubezpieczenie rolne     Kontakt
© Anna Kurek - Agent PZU