car fleet management - Euro-rent.pl
Zadzwoń i spytaj o ofertę
tel./fax (71) 31 41 333
mob. 533 888 030
   
Wypożyczalnia samochodów Wrocław
EURO-RENT Car Fleet Management
 
e-mail: info@euro-rent.pl
biuro: pl. Solidarności 1/3/5 pok. 236
53-661 Wrocław
Wypożyczalnia samochodów
Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu!
www.euro-rent.pl

Wynajem długoterminowy

Odnowienie lub rozbudowa floty samochodowej bez angażowania wysokich nakładów finansowych to prawdopodobnie najczęściej dostrzegane zalety wynajmu długoterminowego samochodów.

Istotą wynajmu długoterminowego jest ponoszenie kosztóww związanych z eksploatowaniem pojazdów w stałych miesięcznych ratach. Raty te obejmują zarówno koszty samego użytkowania aut, jak i koszty związane z naprawą, zmianą opon lub przeglšdów. Opieka nad flotą leży zatem po stronie wynajmującego, co pozwala przedsiębiorcy przewidzieć koszty wynajmu w dłuższym okresie. Zaletą wynajmu długoterminowego jest również to, że po wygaśnięciu umowy klient nie jest zobowiązany do zakupu pojazdów. To wynajmujący zajmuje się ewentualną sprzedażą aut na rynku wtórnym. Tzw. wartość resztkowa zbliżona jest do przewidywalnej wartości rynkowej i jest uzależniona od czasu użytkowania oraz przebiegu pojazdu, a ryzyko wartości resztkowej leży po stronie wynajmującego.

Jakie są korzyści płynące z wynajmu długoterminowego

->> zdolności kredytowe klienta pozostają nienaruszone
->> początkowe zaangażowanie kapitału własnego jest niewielkie
->> możliwość wliczania opłat za wynajem w koszty uzyskania przychodu
->> optymalizacja kosztów utrzymania firmowej floty samochodowej.

Firmy oferujące długoterminowy wynajem samochodów, tzw. Full Service Leasing (FSL) popularne są już na całym świecie. Z usług FSL kożystają również małe i średnie firmy. W Polsce popularne są głównie w otoczeniu dużych koncernóww. Jest bardzo prawdopodobne, że korzyści płynące z wynajmu pojazdów mogą być prawdziwie dostrzeżone teraz, kiedy każdy przedsiębiorca myśli na czym i jak może zaoszczędzić.

Strona główna   Usługi   Aktualności   O firmie   Kontakt
Odwiedź nas też na www.euro-rent.pl